مجموعه آموزش طراحی وب سایت-انواع CMS تحت PHP-هاست و دامین هدیه

مجموعه آموزش طراحی وب سایت

کاربر گرامی:

با تشکر از حسن توجه شما، برای خرید هریک از مجموعه آموزش طراحی وب سایت، لطفا پس از انجام سفارش و پرداخت آنلاین، خرید خود را از طریق فرم زیر ثبت نموده تا مراتب ارسال مجموعه آموزش طراحی وب سایت در اسرع وقت انجام گیرد. همینطور اگر از طریق واریز به حساب و یا انتقال تحت شتاب مبلغ مجموعه را واریز نموده اید، از همین فرم برای ثبت خرید خود استفاده نمایید.

لطفا در پرکردن فرم زیر بخصوص شماره تماس و آدرس پستی نهایت دقت را داشته باشید تا از مشکلات احتمالی در ارسال پیشگیری نماییم و مجموعه آموزش طراحی وب سایت را در سریعترین زمان ممکن به شما تحویل دهیم.

با تشکر از خرید شما، واحد فروش


" لطفا به یاد داشته باشید، ما آپدیتهای منظمی را برای هر مجموعه آموزش طراحی وب سایت منتشر کرده و از طریق وب سایت مدرسه طراحی سایت بیت، وبلاگ آموزشی مدرسه بیت، اپلیکیشن رسمی مدرسه بیت و شبکه های اجتماعی گروه انفورماتیک بیت به اطلاع کاربران گرامی و مشترکین خریدار مجموعه آموزش طراحی وب سایت میرسانیم. از شما مشترک گرامی تقاضا داریم ارتباط خود را با ما پایدار نگه داشته و از آخرین آپدیتهای مجموعه آموزش طراحی وب سایت بهره ببرید. شما با داشتن آخرین آپدیتها می توانید از نسخه های بروز اسکریپتهای ارائه شده، افزونه های سیستمهای مدیریت محتوا، نرم افزاهای طراحی و کدهای بروزشده زبانهای برنامه نویسی تحت وب استفاده کنید. لطفا در شبکه های اجتماعی ما را همراهی کنید و در خبرنامه ایمیلی و پیامکی ما عضو شوید"

اکانت مدرسه بیت در لینکداین: https://ir.linkedin.com/in/bit-team-3b190477

صفحه مدرسه بیت در فیس بوک: https://www.facebook.com/bitschool.ir/

صفحه مدرسه بیت در توییتر: https://twitter.com/irweb

صفحه مدرسه بیت در گوگل پلاس: https://plus.google.com/u/0/103098845467457276327

اجتماع گروه انفورماتیک بیت در گوگل پلاس: https://plus.google.com/u/0/communities/103892767610783871759