دانلود اسکریپت

دانلود اسکریپت سایت ساز Typo 3 تایپو ۳ متن باز – دانلود رایگان

دانلود اسکریپت سایت ساز Typo 3
[تعداد: 3    میانگین: 5/5]
دانلود اسکریپت سایت ساز Typo 3

دانلود اسکریپت سایت ساز تایپو ۳ Typo

اسکریپت متن باز تایپو ۳، که مدعی راه اندازی سایت های کامل و بی نقصی است را در این بخش معرفی کرده و لینک دانلود آنرا قرار می دهیم. این سایت ساز قدیمی، مانند سایر اسکریپتهای PHP، در سرورهای آپاچی و با بانک اطلاعاتی مای اس کیو ال راه اندازی می گردد.

طبق اظهارات وب سایت رسمی Typo 3، شما می توانید این اسکریپت را در سیستم عاملهای لینوکس، ویندوز، مک او اس ایکس Max OS X نیز راه اندازی کنید و همچنین برای بانک اطلاعاتی آن، از Oracle, PostgreSQL نیز استفاده کنید. این اسکریپت ساختار توسعه پذیر داشته و بدون داشتن دانش برنامه نویسی شما می توانید از آن برای سایت های چندمنظوره استفاده کنید.

به گفته ویکی پدیا، تایپو ۳ به همراه جوملا، دروپال و وردپرس از سری سیستم های مدیریت محتوای پرطرفدار در سراسر جهان است. ولی طرفداران بسیار بیشتر در اروپا و بخصوص کشورهای آلمانی زبان دارد.

سایت ساز تایپو ۳ Typo به بیش از ۵۰ زبان زنده دنیا ترجمه و محلی سازی شده است و از این رو از سایتهای کوچک گرفته تا پرتالهای سازمانی بزرگی به تمامی زبانها و در کشورهای مختلف از سایت ساز تایپو ۳ Typo استفاده می کنند.

این اسکریپت توسط  Dane Kasper Skårhøj در سال ۱۹۹۷ نوشته شده و اکنون بیش از ۳۰۰ نفر همکار زیر نظر Benjamin Mack (رهبری هسته تیم) و  Mathias Schreiber (مالک پروژه) به توسعه این اسکریپت می پردازند. بصورت تقریبی می توان گفت که از این اسکریپت الان بیش از ۵۰۰ هزار بار نصب شده ی در حال استفاده می باشد. این رقم تا جولای سال ۲۰۱۳ بیش از ۲۷۰ هزار نسخه بود. همچنین این اسکریپت مانند سایر اسکریپت های متن باز زیر نظر GNU General Public License فعالیت می کند.

دانلود اسکریپت سایت ساز Typo 3